Konferencja “Perspektywy rozwoju rasy PHF odmiany czerwono-białej. Czerwono-biały holsztyn- dlaczego nie?

“Perspektywy rozwoju rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono-białej. Czerwono-biały holsztyn-dlaczego nie?”

Konferencja pt. “Perspektywy rozwoju rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono-białej. Czerwono-biały holsztyn- dlaczego nie?” organizowane jest przez naszą Spółkę OHZ Głogówek wspólnie z Małopolskim Centrum Biotechniki Krasne, odbędzie się 09 października 2019r. Celem w/w konferencji jest uświadomienie zebranym, iż przy ścisłej i konsekwentnej pracy, efekty uzyskiwane z polskich programów hodowlanych mogą być atrakcyjne dla populacji masowej. Jest to ważne w sytuacji kiedy ponad połowa populacji unasieniana jest materiałem pochodzącym z importu. Dobór par rodzicielskich to jedna z najważniejszych decyzji w branży hodowli bydła. To w końcu od niej zależy wartość hodowlana stada krów w przyszłości.

Warto podkreślić, iż nad konferencją pt.  “Perspektywy rozwoju rasy holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono-białej. Czerwono-biały holsztyn- dlaczego nie? Patronatem Honorowym objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski oraz Dyrektor Generalny Grzegorz Pięta.

W czasie konferencji odbędą się wykłady prowadzone przez specjalistów z zakresu hodowli bydła zarówno z Polski jak i Francji oraz Holandii.

Zapraszamy wszystkich do udziału w konferencji !!!

Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 77 437 32 59


Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter